rus | est

Puukidest helis ja pildis

Infomaterjalid

Infomaterjal allalaadimiseks

Puugid teaduses

Pane puuk posti

Puugikorje video

Puugipanga juhataja Julia käis ühel maikuu päeval, valge lipp käes, puuke korjamas. Videost näed, kus puugid end peitsid ja mitu puuki ta leidis. Pane ka tähele, kuidas Julia end puukide kaitseks riidesse pani! 19.05.20 Hiiul

Emaspuuk ja isaspuuk videoklipis

Klipi esimeses osas roomab emaspuuk valgel puugikorje lipul. Klipi teises pooles on kinni püütud üks isaspuuk, kes ettevaatlikult pintsettidega katseklaasi asetatakse, et ta puugipanka uuringutele viia.

Kuulamist puukidest ja puugiohust

Tervisetrendi podcastis räägime üle, kes see puuk ikkagi on, mis kahju võivad tema levitatavad haigused tekitada ja kuidas ennast puukide eest kõige paremini kaitsta. Kindlasti tuleb saate käigus ilmsiks ka veel lisaks teada-tuntud faktidele uusi ja üllatavaid. Lükkame ümber enamlevinud väärarusaamad ja tutvustame värskemaid teadmisi puukidest.

Vaata kuidas käib töö puugipangas

Kanal 2 Reporter käis uurimas kuidas käib töö puugipangas. Mis saab puukidest, mille inimesed postiga Tervise Arengu Instituuti saadavad? Mitu puuki kaheksast on haiged ehk kannavad borrelioosi tekitajat, mis videos analüüsimisele lähevad? Neile ja veel paljudele teistele küsimustele saab siit vastuse.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru